Standardem w naszych realizacjach jest EKO-bohater, którego tworzymy od podstaw. Bohatera wplatamy w przepiękną scenerię miasta, dodajemy tzw. rys historyczny i walor edukacyjny zlecony przez Klienta.

EKO Łobuziaki powstały dla Miasta Katowice. W tym produkcie pojawiło się aż 5 Bohaterów! Szkłolinka, Papieruś, Biodegruś oraz Plasticzek z Metalinką oznaczają różne rodzaje odpadów, a dzięki kolorowej identyfikacji wizualnej na długo pozostają w pamięci najmłodszych odbiorców i nie tylko.

Każdą zdobytą wiedzę np. dotyczącą segregacji odpadów, ochrony przyrody lub innych ważnych tematów - należy utrwalać! Dlatego
w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów,
które z powodzeniem możecie wykorzystać w różnych odstępach czasu. Rozpoczynając swoją przygodę od folderów informacyjnych,
po tematyczne kolorowanki i zeszyty zadań, kończąc na grach plenerowych.

Wszystkie nasze produkty dostosowane są treścią i grafiką do danej grupy odbiorców, ten zabieg stanowi punkt wyjściowy dla każdej realizacji.


Naszym wyzwaniem dla Miasta Katowice, było opracowanie treści edukacyjnych dla młodzieży, to wymagająca grupa odbiorców, dlatego postanowiliśmy opracować KOMIKS, w którym EKO Bohaterowie, gonią tego … który zaśmieca ich miasto !

Jeżeli na naszej stronie nie znaleźli Państwo
konkretnego produktu

- zapraszamy do kontaktu z naszą firmą